Sztuczki

Nic wam nie powiem

Wymagania: Charakter 14+, Niezłomność 8+, Odporność na ból 8+

Opis: Mieliśmy niedawno takiego gangera co niby ukrył w okolicy Las Vegas kupę przedwojennych gratów. Próbowaliśmy go przycisnąć, a on nic. Gdybyście widzieli co nasi kaci z nim robili: paznokcie wyrywali, oko mu wyłupili, wsadzili mu gruszkę w dupę. A on nic! Zmarł na tych przeklętych torturach i nic nie powiedział. Szkoda tylko tej pieprzonej gruszki.

Działanie: Jesteś niezłomny i odporny na większość tortur. Przekonanie cię do mówienia na temat jakichkolwiek sekretów i tajnych informacji jest praktycznie niemożliwe. Prędzej umrzesz, niż piśniesz swoim oprawcom choćby słówko.


KOMENTARZE (3) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Diabellus 28 kwi 2008, 18:13
Sorry, ale wystarczy napisać że wszystkie testy wyciągnięcia z ciebie jakichkolwiek informacji rosną o 2 poziomy albo coś. A że ty nie grasz z mechaniką, to twój pech. Neuroshima jest systemem w którym mechanika stoi na bardzo wysokim miejscu w hierarchii ważności. Sami twórcy besztają storytelling...
Kristof Dernhest Eidenfel 28 kwi 2008, 18:00
Ok, mechaniki nie ma... ale co byś chciał, tabelkę z trudnością oparcia się torturom? Ta sztuczka ma robić klimat, a nie być kolejną zasadą. No, ale ja jestem przeciwnikiem mechaniki jako takiej, więc po prostu najwyraźniej inna szkoła grania.
Diabellus 28 kwi 2008, 08:49
Znowu, w działaniu żadnej mechaniki. Parodia.

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 22 kwi 2019, 19:10 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka