Sztuczki

Mocna głowa

Wymagania: Budowa 12+, Kondycja 4+

Opis: Znałem kiedyś pewnego kolesia, na imię mu było Władimir. Pewnego razu w miejscowym barze odbywał się konkurs picia. Nagrodą była noc z Jenny, słodką niunią z Detroit. Zabawa polegała na tym, że chłopaki pili tak długo, dopóki nie padli na ziemię. Uczestniczy padali jeden po drugim, a Władimir pił, pił i pił. Gdy wszyscy konkurenci padli, "odebrał" nagrodę i chwiejnym krokiem poszedł z nią na górę, do pokoju.

Działanie: Masz bardzo mocną głowę. Alkohol nie ma na ciebie tak negatywnego wpływu jak na innych. Owszem, jest ci weselej i łatwiej ci się bawić, ale zachowujesz trzeźwość umysłu. Jesteś w stanie wypić znacznie więcej, niż przeciętny człowiek, a przy okazji zachować pełną świadomość tego, co dzieje się wokół ciebie.


KOMENTARZE (1) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Diabellus 28 kwi 2008, 08:48
Ech, nauczcie się że znacznie więcej to nie jest żadne określenie. Tu w działaniu trzeba mięsa, mechaniki! Co mi z tego, że znacznie więcej...

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 22 kwi 2019, 19:22 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka