Sztuczki

Małodobry

Wymagania: Charakter 13+, Perswazja 6+, Zastraszanie 8+

Opis: Krzyczał wniebogłosy, a znajdująca się pod nim kałuża krwi powiększała się z każdą chwilą. Wytrzymał darcie pasów, wytrzymał rozciąganie, wytrzymał łamanie palców. Lecz Kelvin Małodobry, słynny oprawca z Chicago, miał jeszcze kilka asów w rękawie. Tym razem przygotował coś ekstra...

Działanie: Bohater posiadający tę sztuczkę to oprawca idealny. Potrafi wyjąć zeznania z ust nawet najbardziej opornych delikwentów. Zna się na torturach - potrafi zadawać straszliwy ból, jednocześnie nie zagrażając życiu przesłuchiwanego. Z tego względu prędzej czy później przełamują się i wyjawiają swoje tajemnice, o ile nie mają wybitnie dużej Niezłomności (przynajmniej 8) bądź nie posiadają sztuczki "Nic wam nie powiem".


KOMENTARZE (2) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Diabellus 18 lut 2008, 19:34
Sztuczka ma wymagania za duże jak do profitów które daje. Zasadniczo, mając 8 zastraszania i 6 perswazji (umiejętność wspomagająca, czyli po zdanym teście możemy sobie dodać 2 do zastraszania) jesteśmy w stanie zastraszyć każdego bez tej sztuczki. W końcu test dla nas to maksymalnie bardzo trudny, przy 13 charakteru daje to nam niby tylko 5, ale doliczmy że możemy odjąć 10 oczek z kości (co wcale nie jest mało, omijamy też wszelkie 20). A jak ktoś gra postacią której by się to przydało, wątpię że miał by tylko 13 charakteru... Przemyśl następnym razem dobrze wymagania sztuczki, odnieś je do profitów z niej płynących. Bo wymagania sztuczka ma większe niż o wiele lepszy Berseker na przykład...
Cazpian 18 lut 2008, 13:19
Nazwa trochę nie pasuje do klimatu neuroshimy . Małodobry jest określeniem staropolskim a neuroshima to jednak system przyszłościowy :P .

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 22 kwi 2019, 19:46 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka