Sztuczki

To ja mam rację

Wymagania: Charakter 16+, Perswazja 5+

Opis: Był u nas kiedyś taki koleś, Peter. Niemiec z pochodzenia. Nie był nikim szczególnym, ale gadać to on potrafił. Miał w sobie to coś. Nawet jeśli nie wiedział zbyt wiele na jakiś temat, to wyrażał swoje poglądy na tyle przekonująco, że nie było nikogo, kto by mu nie przytaknął. Specyficzny gość. Chyba jedyny w swoim rodzaju.

Działanie: Umiesz dyskutować. Jeśli tylko masz o czymś choćby blade pojęcie, to potrafisz o tym mówić na tyle przekonująco i szczegółowo, że inni uznają cię za znawcę danej dziedziny. A jeśli ktoś twierdzi inaczej niż ty, to potrafisz skutecznie udowodnić wyższość swoich przekonań (o ile tylko nie jest prawdziwym specem od tematu, na który dyskutuje). Uważaj jednak - niektórzy kolesie mają w zwyczaju sięgać do kabury, gdy skończą im się konwencjonalne argumenty.


KOMENTARZE (0) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 22 kwi 2019, 19:50 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka