Sztuczki

Ushiro-geri

Wymagania: Walka wręcz +3, Zręczność 12

Opis: kiedyś był tu w okolicy taki skośnooki... Wołali na niego Akira. Facet niski, metr pięćdziesiąt w kapeluszu, przeraźliwie chudy... pamiętam jak kiedyś miejscowy osiłek wszedł mu w paradę. Akira nie chciał postawić mu piwa. No to osiłek się wkurzył. Ruszył na Akirę, ale już sekundę później leżał na ziemi trzymając się gdzieś w okolicach krocza.

Korzyści: jeśli tylko masz dostatecznie dużo miejsca (promień pół metra dookoła siebie), możesz powalić kopnięciem z obrotu każdego przeciwnika, ważącego nawet dwukrotnie tyle co ty.


KOMENTARZE (3) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
~Erick 3 mar 2007, 18:12
Średnia sztuczka :/
~Drozdek 2 paź 2006, 19:51
Ja pierniczę... a napisałbyś może w ilu segmentach, jak dlaczego? Chyba nie powalę z miejsca z półobrotu kolesia stojącego za mną? Nie przydałyby mi się na to 2 segmenty? No chyba, że jestem Neo i mam bullet-time!

Stona generalnie marna!
Misiekh 15 sie 2006, 16:31
Standardowe dość.

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 22 kwi 2019, 19:11 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka