Podręcznik Łowcy
 • Mutant Artylerzysta

  tekst archiwalny - 17 lutego 2008

  Moloch. Ten to ma fantazję! Wyobraź sobie, że mój znajomek, Jim, ostatnio mi opowiedział jak to jego kumpel, Steve, który trzyma z Posterunkiem, walczył z nowym dziwactwem. Nie, nie maszyną. Zaskoczony? To ty nie wiesz, że mutanci to też robota Molocha?

 • Chomik mutant

  tekst archiwalny - 23 grudnia 2007

  Siedzę sobie i czyszczę swojego gnata, a tu nagle dochodzi mnie jakiś skrobot spod podłogi. Mysz, myślę sobie. I to był poważny błąd. Minutę później miałem w pokoju zmutowane bydlę, które zżerało wszystko, co wpadło mu pod zęby. Powiem Wam, że ten chomik to była straszna bestia. Nim go zastrzeliłem, zeżarł mi wszystkie krzesła.

 • Tasiemiec XXX

  tekst archiwalny - 2 marca 2008

  W dzisiejszych czasach chyba nic nie jest w stanie zadziwić człowieka. Z każdym dniem życie jest coraz bardziej dodupne. Każdego dnia pojawiają się nowe zagrożenia. Glista ludzka, tasiemiec czy inne przedwojenne organizmy cudzożywne, to nic nadzwyczajnego, zdążyliśmy się do nich przyzwyczaić. Nawet dziś można się ich pozbyć. Lecz jeśli człowiek i natura ulegli wynaturzeniu, czemu miałoby to ominąć pasożyty?

 • Kruk - tekst archiwalny

  3 sierpnia 2006

  Kruki to jedne z najbardziej wkurzających maszyn Molocha. To coś w rodzaju myśliwców, z tą drobną różnicą, że są dziesięć razy mniejsze od choćby najmniejszego samolotu. Nazywamy je krukami dlatego, że za radary służą im niewielkie haczykowate przedmioty, bardzo podobne do ptasich dziobów. Ogólnie jednak bardziej przypominają małe bombowce niż ptaki. Są lekko opancerzone i poruszają się dość szybko. Niekiedy w powietrzu potrafią osiągnąć prędkość 70km/h co czyni je bardzo trudnymi do ustrzelenia. Największy problem nie polega więc na ich wytrzymałości - gdyż wprawny strzelec mógłby zniszczyć takie cacko jedną krótką serią z „kałacha”. Polega na niespotykanej wręcz zwinności, jaka cechuje te maszyny. W dodatku nie są one zbyt ciężkie. Kiedy ostatnim razem odstrzeliliśmy kilka orłów, to żaden z wraków nie ważył więcej niż piętnaście kilo.

 • Szaroskóry

  Mutanci to plaga, która trawi powojenne Stany Zjednoczone niczym rak. Jeśli nie są podstawowym wrogiem tych, którzy przetrwali zagładę, to na pewno są zaraz za Molochem. Po niektórych z tych istot nie znać żadnych widocznych mutacji. Szaroskórzy, na szczęście, choć nie do końca, nie wyglądają jak ludzie. Są oczywiście humanoidalni, ale ich główna cecha wyróżniająca jest już zaznaczona w ich mianie – skóra tych istot jest szaro-popielatego koloru.

 • Mechakomar

  Jakieś pół roku temu, będąc na froncie i walcząc z Bestią, natknąłem się na pewien specyficzny rodzaj maszyn. Moi współkompani nazywali to cholerstwo mechakomarami. Pytasz co roboty mogą mieć wspólnego z komarami? Ano mogą i mają, a mechakomary stanowią najlepszy tego przykład.

 • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 21 maja 2019, 16:39 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka