Broń i przedmioty
 • Jezus

  tekst archiwalny - 20 stycznia 2008

  Ta broń to prawdziwy diabeł. Zaprojektował ją inżynier o imieniu Kapsel; zboczony piroman. Tworząc ją, wykorzystał szereg przeróżnych elementów broni wojskowej. Kapsel jest twórcą trzech podobnych broni - Jezusa, Mojżesza i Judasza. Po skonstruowaniu miotaczy, sprzedał je jakiemuś parobkowi w zasadzie za półdarmo.

 • Wyrzutnia Skarabeuszy

  tekst archiwalny - 11 lutego 2007

  Widziałem ostatnio nową zabawkę z pracowni Molocha. Wygląda to jak taka większa bazooka, przyczepiona do jego maszyn. Strzela takimi sporymi metalowymi kulami, które jeszcze w locie się otwierają i wypuszczają chmarę małych, cholernych robocików. Te skurczysyny obsiadają trafionego taką chmurą i po prostu go zżerają, kawałek po kawałku. Psia krew, widziałem to na własne oczy. Pamiętasz Teddy’ego? Nie było co po nim zbierać...

 • Steyr AMR1

  tekst archiwalny - 2 sierpnia 2006

  To jedna z tych „snajperek”, które potrafią rozwalić nie tylko skąpo opancerzonego gangera. Zaczęto ją produkować w 2015 roku. Głównym zamysłem jej producenta, austriackiej firmy Steyr, było stworzenie broni mogącej z odległości niespełna półtora kilometra przebić pancerz czołgu. Wyprodukowany przez nich karabin doskonale nadawał się do takich zadań.

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 26 cze 2019, 21:22 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka